Ostatní

ó la lá. banana.

25. září 2011 v 10:53
Dneska trošku se stručnějším popisem. Jedná se o takovou asi skoro dva měsíce starou šuplíkovku. A ještě v rychlosti, jak jsem vůbec na tento nápad přišel. To jsem takto jednou odpoledne dojídal banán (viz. fotka), dojím, a jdu vyhodit slupku, ale ouha! V koši není pytel! Tak jdu hledat pytel. A co si myslíte, že se stala? Ano, pytel nebyl. Ale do popelnice se mi s tím zase nechtělo. A najednou to přišlo! Sebral jsem sestru, která se právě koukala na nějaký seriál nebo film z Disney Channel, leč protestovala, já jsem jí vytáhnout prostě musel. No, a už to jelo!


DSC_3103
1/125s, f/3.5, ISO200

Úpravy: [photoshop] Jas, kontrast, odbarvení
Vybavení: Nikon D5000, Nikkor 18-105mm

kde je život - tam je mattoni.

26. srpna 2011 v 14:13
Už týden jsem nepřidal žádnou fotku. To jsem to ale ostuda, což? Na mojí obhajobu bych přednesl, že minulý týden jsem byl mimo net a dva články, které tu přibyly, byly přednastavené - abych přiznal barvu. A teď k fotce. Kdo pochopil, že jsem fotil vlašku od mattonky, tak má u mě kyselej bonbon. ;-) Tentokrát tento nápad nevzešel z mé hlavy, ale nechal jsem se inspirovat Larone (www.headintheclouds.blog.cz), která jednou na svém blogu fotografii se stejným námětem vyfotila. Doufám, že se nebude zlobit.

plachtím si.

19. srpna 2011 v 8:00
Tato koláž bude půlkou září stará pomálu celý rok. Chytří jsou chytří a ví, že fotografie na tuto koláž jsem pořídil v minulého roku v polovině září. Lokace na letišti nedaleko mého sídla. Foukal vítr, takže jsme vybalili nového draka a šli lítat. Během následujích několika dní sem přibudou další fotky, které jsou vyfocené dávno, ale dle mého by si zasloužily i tak trochu pozornosti. Myslím, že více to okecávat nebudu. :-)

koláž ve větším rozlišení zde.
 
 

Reklama